31 Ekim 2009 Cumartesi

FLORMAR =)
Flormar, güzellik dünyasında tecrübenin sesi

Flormar markasının tarihçesi yaklaşık 1950'li yıllara dayanıyor İtalya'nın Milano kentinde doğan marka 1972 yılında tüm üretimini Türkiye'ye taşıdı ve hemen ardından markanın lisansı alındı. Böylece Flormar'ın Türkiye'deki 37 yıllık serüveni de başlamış oldu...

Flormar ilk yıllarda oje ile girdiği pazarda başarısını her geçen gün biraz daha arttırarak kısa zamanda Türk kadınının oje seçiminde vazgeçilmez hale geldi. Faaliyete geçmesinden bir süre sonra başarısını bir adım daha ileri götüren Flormar, renkli kozmetik ürünleri pazarına da girdi. O günden beri, allıktan fondötene , fardan maskaraya, rujdan ojeye kadar uzanan geniş ürün yelpazesini yüksek kalite ve uygun fiyat prensibi ile tüketicilerine sunmakta.

Flormar, 2004 yılında bu geniş yelpazede cilt bakım ürünleri ile kişisel bakım ürünlerini de ürün portföyüne dahil ederek sağlıklı güzellik alanında önemli bir başarıya imza attı.
Bugün, dünyanın önemli çokuluslu firmaları ile birlikte Gebze Orgranize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Flormar, 15,000 metrekarelik kapalı alana yayılan üretim tesisleri ve aylık 7 milyon parça üretim kapasitesi ile dev bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmekte.

Türk kadını Flormar diyor...

Flormar her zevke ve ihtiyaca yönelik birbirinden farklı yüzlerce ürünü geniş alternatifleriyle tüketiciye sunuyor. Yapılan pazar araştırmalarına göre Flormar Türkiye'nin hem iyi bilinen hem de en çok güvenilen yerli kozmetik markası. Bu da Flormar`ın çok geniş kitlelere ulaşabilir ender yerli markalardan biri olduğunun önemli bir göstergesi.

Uluslararası Pazarda da Flormar...

Flormar`ın yerel pazarda elde ettiği yüksek müşteri memnuniyeti ve pazar liderliği markayı uluslararası pazarlara açılmaya yöneltti. Bu sebeple 2000 yılında kendi markasıyla açılan Flormar bugün ürünlerini 4 kıtada 60 tan fazla ülkeye ihraç ediyor.

Uluslararası pazarlarda Flormar'a duyulan güvenin ardında üretimden teslimata tüm süreçlerde kaliteye verdiği önem yatıyor Flormar`da kalite anlayışı sadece kalite kontrol ile sınırlı değil. Firmamız Ar-ge departmanının çalışmaları ile tüketicilerini her zaman ve en doğru şekilde anlamaya, onlara en yeni ve en kaliteli olanı sunmaya çalışıyor. Bu alanda yapılan yatırımlar Flormar'ı her şartta en çok tercih edilen marka haline getiriyor.

0 yorum on "FLORMAR =)"

Yorum Gönder